امروز: جمعه 28 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا )

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) دسته: حسابداری
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 734 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

دانلود پاورپوینت با موضوع استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) در قالب ppt و در 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل هدف استاندارد، روشها و سیستمها حسابداری موجودی مواد و کالا، دامنه کاربرد، بهای تمام شده موجودی مواد و كالا، سایرمخارج، مخارج تبدیل، ظرفیت تولید، محصولات مشترك و محصول اصلی و فرعی

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) ، در قالب  ppt و در 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


هدف استاندارد

روشها و سیستمها حسابداری موجودی مواد و کالا
دامنه کاربرد

بهای تمام شده موجودی مواد و كالا

سایرمخارج

مخارج تبدیل

ظرفیت تولید

محصولات مشترك و محصول اصلی و فرعی

روشهای محاسبه بهای تمام شده

اندازه گیری موجودی مواد و كالا

خالص ارزش فروش

شناخت موجودی مواد و كالا به عنوان هزینه

طبقه بندی

قسمتی از متن پاورپوینت:

شناخت موجودی مواد و كالا به عنوان هزینه:

1- مبلغ دفتری موجودی مواد و كالای فروخته شده باید در دوره ای كه درآمد مربو ط شناسایی می گردد، به عنوان هزینه شناسایی شو د . (بهای تمام شده کالای فروش رفته)

2- مبلغ كاهش ارزش موجودی مواد و كالا ناشی از اعمال قاعده ” اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش “ و كلیه زیانها ی مرتبط با موجودی موا د و كالا را باید در دوره كاهش ارزش یا وقوع زیانهای مربوط به عنوان هزینه شناسایی كرد .

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) " می باشد که در حجم 32 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود رایگان پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) , پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا ) , پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 , پاورپوینت موجودی مواد و کالا , دانلود رایگان پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره هشت , روشها و سیستمها حسابداری موجودی مواد و کالا , بهای تمام شده موجودی مواد و كالا

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر